Fantastyczny hotel Continental Forum Bucuresti Palatul Parlamentului, usytuowany prawie 10 min spacerem od stacji metra Izvor, oferuje salon Lounge i udogodnienia bankietowe. Ten hotel oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych oraz prywatny parking samochodowy na terenie.
Hotel oferuje 161 pokój z miejscem do siedzenia oraz widokiem na miasto. Pokoje wyposażone są w sejf osobisty, a także w telewizję satelitarną oraz minibar do samodzielnego przygotowywania posiłków.
Osoby podróżujące służbowo skorzystają z dostępnych na miejscu sali zebrań.
W obiekcie znajduje się restauracja Continental.
Narodowe Muzeum Wojskowe znajduje się jedynie 1 km od fantastycznego hotelu, a Park Tineretului leży w prawie 3 km stąd. Continental Forum Bucuresti Palatul Parlamentului jest usytuowany maksymalnie 9 min piechotą od Dymbowica. Do pobliskich atrakcji należy Pałac ludowy, w 100 metrach. 4-gwiazdkowy obiekt jest zlokalizowany w bliskiej odległości od stacji kolejowej Dworzec Północny, natomiast Stare Miasto jest w maksymalnie 1,1 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Andrzej
2023-07-06
Przyjemna lokalizacja blisko centrum i Pałacu Parlamentu. Czysty hotel z życzliwym personelem. Wygodne łóżka w przestronnym pokoju dla czterech osób. Dobre śniadanie w cenie pobytu
Nic nie można zarzucić.
Maciej
2023-06-10
Hotel był świetnie położony w pobliżu centrum miasta, co sprawiało, że można było łatwo dotrzeć do stacji metra i zwiedzić okolicę. W okolicy były także sklepy, co było bardzo wygodne. Pokój, w którym się zatrzymałem, był przestronny i wygodny. Znajdowała się w nim lodówka, telewizor i dostęp do internetu, co było bardzo praktyczne. Obsługa była życzliwa i pomocna. Śniadanie, które zamówiłem w ofercie, było smaczne i urozmaicone. Widok z pokoju był również ładny, co dodatkowo cieszyło oko.
Nie udało mi się znaleźć żadnych negatywnych informacji dotyczących hotelu Continental Forum Bucuresti Palatul Parlamentului Bucharest.
Czesław
2022-08-19
Pokój 3-osobowy był przestronny z udogodnieniami, takimi jak lodówka i telewizor. Śniadanie było smaczne, obsługa miła, hotel czysty. Lokalizacja dogodna. Polecam.